zd1 zd2 zd3

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo „Przyłącz Się Do Nas”

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo „Przyłącz Się Do Nas” w Bramkach jest organizacją działającą w sferze pomocy społecznej, zajmująca się niesieniem pomocy ludziom niepełnosprawnym i niezaradnym życiowo.

wiecej...

Fundacja Splotu Ramiennego

Fundacja Splotu Ramiennego z Dziekanowa Leśnego, to pierwsza i jedyna w Polsce organizacja, która od 2000 roku wspomaga dzieci oraz osoby dorosłe, które doznały w trakcie porodu lub w wyniku wypadku komunikacyjnego, uszkodzenia nerwów splotu ramiennego.

wiecej...

Stowarzyszenie Misji Afrykańskich (SMA)

Stowarzyszenie Misji Afrykańskich (Societas Missionum ad Afros) jest rzymskokatolickim zgromadzeniem misyjnym, założonym w 1856 roku w przez ks. bp Melchiora de Marion-Brésillac, w celu głoszenia Chrystusa ludom Afryki, w szczególności tym, które jeszcze o Nim nie słyszały.

wiecej...

Polskie Stowarzyszenie Carrom (PSC)

Carrom zwany potocznie indyjskim bilardem jest to gra o kilkusetletniej tradycji, mieszanka bilardu, snookera i kapsli. Carrom jest grą zręcznościowo-strategiczną wymagającą cierpliwości, staranności i logicznego myślenia.

wiecej...

Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego

Towarzystwo realizuje program: „Edukacja kulturalna od 5 do 105 lat”. Głównym jego celem jest stworzenie wartościowej i atrakcyjnej oferty spędzania wolnego czasu dla lokalnych społeczności w bardzo szerokim przedziale wiekowym

wiecej...